GİZLİLİK İLKELERİ

Tekfen Gayrimenkul; ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresinizve telefon numaranız) üçüncü kişilere satamaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgilersizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Tekfen Gayrimenkul, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

> Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek,
> Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek,
> Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.
> Size ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi vermek,

Kişisel bilgilere sadece yetkili Tekfen Gayrimenkul personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Tekfen Gayrimenkul, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Tekfen Gayrimenkul tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Tekfen Gayrimenkul, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, yukarıda özetlediğimiz, Tekfen Gayrimenkul Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Tekfen Gayrimenkul Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız iletisim@tekfenemlak.com'a başvurunuz. Tekfen bu yaklaşımında degişiklik yapabilir.

SORUMLULUK VE HAKLAR

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Tekfen Gayrimenkul şirketine aittir ya da sahiplerinin izni ile kullanılmakta oluptelif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Tekfen Gayrimenkul sitesindeki bağlantılar sizi Tekfen Gayrimenkul ağının dışına götürebilir ve Tekfen Gayrimenkul, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Tekfen Gayrimenkul, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Tekfen Gayrimenkul şirketi ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadir. Tekfen Gayrimenkul; bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazi içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten Tekfen Gayrimenkul sorumlu tutulamaz. Bazı ülkelerde belirli garanti ve tazminatların sınırlanmasına izin verilmemektedir, bu nedenle yukarıdaki hükümlerin hepsi sizin için geçerli olmayabilir.

İnternet aracılığıyla Tekfen Gayrimenkul'e ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), bunlar için size ya da baska herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Tekfen Gayrimenkul'un mülkiyetine geçecek ve Tekfen Gayrimenkul'un mülkiyetinde kalacaktır. Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Tekfen Gayrimenkul'un web sitesine, velileri ya da vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Tekfen Gayrimenkul sorumlu tutulamaz. Tekfen Gayrimenkul, 18 yaşından küçüklerin sunduğu bilgileri kullanma hakkını elinde tutar.

Haberler

26.06.2019

HEP İstanbul ‘En İyi Sürdürülebilir Konut’ projesi seçildi.

25.09.2018

TEKFEN, Darüşşafaka ile sahaya indi.

31.07.2018

HEP İstanbul, HEP Grand Homes ile ayrıcalıklı fırsatlar sunmaya devam ediyor.

06.02.2018

HEP İstanbul, LEED sertifikası ile sürdürülebilirlik ‘liderliği’ni aldı.

06.06.2017

HEP İstanbul’da yaşam başladı!...

27.12.2016

HEP İstanbul “Evinizi Otururken Ödeyin!” kampanyasıyla teslime hazırlanıyor...

20.10.2016

HEP İstanbul “Evinizi Otururken Ödeyin!”…

26.09.2016

Tekfen ve Arçelik ile Evler HEP Güzel

28.06.2016

HEP İstanbul’dan bayram yaptıran kampanya…

17.06.2016

HEP İstanbul’dan “Oturunca Öde” Kampanyası!

04.05.2016

Tekfen Holding Emlak Geliştirme Grubu’nda üst düzey atama

18.03.2016

HEP İstanbul, taksitten bulananlar için hazırladığı yeni reklam filmi ‘Taksite Mola’ ile ekranlarda

12.03.2016

HEP İstanbul, indigo etkisiyle baharı karşılıyor

01.03.2016

HEP İstanbul ‘Taksite Mola’ kampanyası ile 2016’da taksit ödenmeyecek

26.01.2016

HEP İstanbul’dan çocuklara özel “Hansel&Gretel” etkinlikleri

21.01.2016

“Geniş geniş oturun, rahat rahat ödeyin” kampanyasıyla HEP İstanbul’dan ailelere özel fırsatlar

09.12.2015

HEP İstanbul’da “Önce Taksit Sonra Peşinat” fırsatı!

08.12.2015

“Hayatımın Evi”nde ödeme koşulları yeni yılda da HEP çok avantajlı!

27.11.2015

HEP İstanbul’da “İyi yaşam sohbetleri” başladı

11.11.2015

HEP İstanbul’da son iki blok satışa çıktı!

17.09.2015

HEP İstanbul’un “HEP AVANTAJ” paketleri için son fırsat 30 Eylül

10.08.2015

HEP İstanbul’un “HEP AVANTAJ” paketlerinde fırsatlar devam ediyor

08.07.2015

HEP İstanbul’da avantajlı ödeme koşullarıyla “HEP AVANTAJ” kampanyası devam ediyor

09.06.2015

HEP İstanbul’da avantajlı ödeme koşullarıyla Yaz Fırsatı!

14.05.2015

500 milyon TL’lik HEP İstanbul’un temeli atıldı!

05.03.2015

Ev almayı düşünenlere HEP İstanbul’dan ‘İkinci Şans’!

02.03.2015

HEP İstanbul’dan ev alanlar ‘Hayatının Evine’ kavuştu

06.02.2015

HEP İstanbul’da inşaat devam ediyor!

12.12.2014

HEP İstanbul ile ‘İyi Yaşam’ garanti!

04.12.2014

HEP İstanbul’da ikinci etap satışa çıktı!

30.10.2014

Tekfen Gayrimenkul'den yeni proje: HEP İstanbul‘Hayatınızın Evi’ Tekfen Gayrimenkul ile yükseliyor.

29.09.2014

Tekfen Gayrimenkul yeni projesini Cityscape Global Fuarı’nda tanıttı, ön talep toplamaya başladı

25.12.2012

Türkiye’nin ilk LEED Sertifikalı konut projesi Tekfen Bomonti Apartmanları’nda hayat başladı!

15.09.2012

Tekfen Bomonti Apartmanları’nda hayat başladı!

19.01.2012

Tekfen Gayrimenkul projelerinde LEED kriterleri uygulanıyor

02.12.2011

Tekfen Kâğıthane OfisPark, 2012’ye hazır

17.10.2011

Bomonti “Street Art” ile yeninden renklendi!

01.04.2011

Tekfen’in Levent Ofis projesine 2010 Yılının En İyi Ofis Ödülü

22.02.2011

Tekfen Levent Ofis, MIPIM’de Yeşil Bina Finalisti

Tekfen Gayrimenkul projelerinde LEED kriterleri uygulanıyor

19 Ocak 2012 Sektörde sürdürülebilirlik ve ekoloji bilincinin oluşturulması konusunda kurumsal bir sorumluluk üstlenen Tekfen Gayrimenkul, sürdürülebilir ve çevreye duyarlı yapıların üretilmesine öncelik veriyor.

İyi seçilmiş lokasyonlarda konsept, kalite ve tasarımıyla fark yaratan projeler geliştirmeye öncelik veren Tekfen Gayrimenkul, üst ve orta-üst gelir grubuna hitap eden konut, ofis, alışveriş merkezi ve karma kullanım projelerini hayata geçiriyor.

Tekfen Gayrimenkul tarafından geliştirilen projelerde, sürdürülebilirliğe, çevrenin korunmasına ve toplumların daha sağlıklı bir hayat sürmesine öncelik veriliyor. Tekfen Gayrimenkul 2007 yılından bu yana Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından geliştirilen çevre dostu bina sertifikasyon sistemi (LEED) kriterlerine uygun proje geliştiriyor.

Türkiye’de LEED Altın Sertifikası’na sahip ilk ticari ofis binası Levent Ofis
Tekfen Gayrimenkul tarafından mimari ve mühendislik çözümleriyle çevreye duyarlı bir yapı olarak inşa edilen Levent Ofis, Bina Çekirdeği ve Kabuğu (Core&Shell) kategorisinde Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından LEED Gold sertifikasına layık görüldü. Türkiye’de LEED Altın Sertifikası’na sahip ilk ticari ofis binası olma özelliğine sahip. Ayrıca Levent Ofis, dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan “MIPIM Awards”ın Yeşil Binalar kategorisinde, 27 ülkeden 100 farklı proje arasında dereceye giren 3 finalistten biri oldu.

Kağıthane OfisPark’ta sürdürülebilir mimari anlayış
Tasarımıyla ve çevreye duyarlı anlayışıyla fark yaratan Kâğıthane OfisPark projesi, Bina Çekirdeği ve Kabuğu (Core&Shell) kategorisinde Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından verilen LEED Gümüş sertifikası sahibi olacak. Kağıthane’nin mevcut dokusunun modern bir yorumu olarak tasarlanan projenin mimari konsept ve uygulaması Emre Arolat’a ait.

Isınma yükünü hafifletildi
Kağıthane OfisPark projesinde ısıtma&soğutma sistemleri merkezi sistem olarak kurgulanmış olup değişken hızlı pompalı ve çok verimli sistemler tercih edildi. Seçilen sistemlerde çevre dostu gazların kullanılması ve ozon tabakasına zararlı gaz içermemesine önemle dikkat edildi. OfisPark kompleksinin farklı binalardan oluşması ve farklı konumlanması ile binaların birbirini gölgelemesi sağlanarak yazın soğutma, kışın ise ısıtma yükünü azaltılması hedeflendi.

Yüzde 30 su, yüzde 24 enerji tasarrufu
İç mekânda kullanıcılar için manzara ve aydınlık oranının oluşturulması ile enerji verimi yanında kullanıcıların psikolojik açıdan kendilerini iyi hissetmeleri amaçlandı. Projede, Amerikan ASHREA standartlarının belirlediği baz bina standartlarına göre yılda yüzde 24 oranında enerji tasarrufu bekleniyor. Kağıthane OfisPark’ta seçilen ürünlerin yüksek performansı sayesinde yüzde 30 oranında su tasarrufu sağlanması hedefleniyor.

Tekfen Bomonti Apartmanları’nda LEED kriterleri uygulanıyor
Tekfen Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve Eylül 2012’de yapımı tamamlanması hedeflenen Bomonti Apartmanları projesinde de çevre dostu yeşil bina standartlarını uygulanıyor. Türkiye de “Yeni İnşaat” alanında “Konut” kullanımı olarak LEED sertifikasyonuna başvuran ilk projeler arasında yer alıyor.

Mimari olarak U şeklinde ve az katlı bir yapı olarak tasarlandı. Bomonti Apartmanları projesinde iç kısımda yer alan avlunun hem yapının sakinleri tarafından aktif olarak kullanılmasına ve çevredeki sokaklardan hissedilmesine öncelik verildi.

Tüm arsada yüzde 35 oranında yeşil alan oluşturulurken, avlunun yanı sıra “yeşil çatı” ve “yaya yolları” uygulaması yapıldı. Ayrıca yeşil çatı kullanımı yanında diğer çatıların güneş ışığı yansıtma oranlarının yüksek değerlerde olması sayesinde “Isı Adası” yaratılması engellendi.

Yüzde 30 su tasarrufu
Bomonti Apartmanları projesinde binalardaki tüm ıslak hacimler ve mutfaklarda seçilen yüksek verimli armatürler ile toplamda yüzde 30 su tasarrufu yapılması hesaplanıyor. Peyzaj tasarımında kullanılan bitki türleri özel seçildiği projede, yağmur suyunun toplanıp tekrar kullanılması sayesinde sulamada toplam yüzde 100 su tasarrufu bekleniyor. Proje arazisine düşen yağmurun belirli oranlarda yeniden kullanılması sağlanarak eskiye göre şebekeye verilen yağmur suyu yüzde 47 oranında azalma sağlandı.

Tekfen Bomonti Apartmanları projesinde tasarım ve inşaat sürecinde alınan tüm bu veriler ışığında LEED Altın sertifikası alınması hedefleniyor.